Joanna Najbor
Psycholog - Psychoterapeuta Wrocław

Joanna Najbor, psycholog-psychoterapeuta. Okno psychoterapeutyczne.

tel. 508 208 995

Istotą życia człowieka jest rozwój
i poznawanie siebie.

Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym i psychologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Posiadam także kompetencje w pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii zdobywane w czasie Podyplomowych Studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę z zakresu psychoterapii psychodynamicznej zdobywałam w czasie 4-letnich certyfikowanych studiów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

W 2014 roku uzyskałam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (European Certificate of Psychotherapy ECP) wydawany przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii z siedzibą w Wiedniu. Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego otrzymałam w 2015 roku, natomiast w roku 2019 zdobyłam tytuł psychoterapeuty EMDR (Eye Movement Desensitisation and Reprocessing) i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Z pasją podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i kursach z psychoterapii. Rozwijam się zawodowo pracując pod stałą superwizją Psychoterapeutów i Superwizorów Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem etyczno-zawodowym psychologa. Pracuję z pacjentami indywidualnymi oraz parami w Poradni Zdrowia Psychicznego NZOZ Psie Pole we Wrocławiu oraz w gabinecie prywatnym. Moja praca jest dla mnie jednocześnie pasją.